Vilniaus universiteto sunkiaatlečiai vasaros atostogas praleido sportuodami ir dalyvaudami įvairiose varžybose. Pateikiame trumpą varžybų kroniką:

Liepos 17 d. M. K. Čiurlionio g. sporto salėje pačių sportininkų iniciatyva vyko sunkumų kilnojimo trikovės varžybos. Nugalėtoju tapo Lukas Šverčiauskas (SSC), antrąją vietą iškovojo studentas Albert Ginevič (MIF), trečioji vieta atiteko Vitalij Paplavskij (MIF).

Universiteto sunkiaatlečiai ir studentų atostogų metu intensyviai sportavo. SSC archyvo nuotr.

Liepos pradžioje Alantoje (Molėtų raj.) Baltijos šalių čempionate studentas Modestas Talačka (FilF) pasipuošė sidabro medaliu.

Rugpjūčio 24 d. Vilniuje vyko jėgos varžybos „Dvigubas Max“ (štangos spaudimas gulint ir prisitraukimas prie skersinio su svoriu). Sunkiausių vyrų kategorijoje pasižymėjo Kęstas Daugėla (MIF) iškovodamas garbingą 3 vietą.

Rugpjūčio 17 d. Kaune vyko vilkikų tempimo Lietuvos čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo stipriausi Lietuvos galiūnai. Jėgas išbandė ir Vilniaus universiteto sunkumų kilnotojai Mindaugas Jaras (MIF) ir Kęstas Daugėla (MIF).

Daugiausia varžybų šią vasarą turėjo Mindaugas Jaras. Sportininkas dalyvavo įvairiuose galiūnų varžybų etapuose siekdamas patekti į Lietuvos galiūnų finalines varžybas, kuriose varžytųsi tarp aštuonių stipriausių Lietuvos galiūnų. Mindaugui tai pavyko, nors rugpjūčio 30 d. Pakruojyje vykusiame Lietuvos galiūnų finaliniame etape Mindaugas ir neiškovojo apdovanojimų, tačiau turėdamas kelio traumą kovojo garbingai, o svarbiausia - pateko į Lietuvos galiūnų elitą.