Liepos 12-21 dienomis Graikijoje vyko 12-tasis pasaulio veteranų krepšinio čempionatas. Vilniaus komandos "Svaja" sudėtyje šiose varžybose 40+ amžiaus grupėje žaidė VU Sveikatos ir sporto centro lektorė, merginų krepšinio rinktinės trenerė Loreta Berūkštienė.

VU SSC krepšinio trenerė (šešta iš kairės) antrą kartą tapo pasaulio veteranų čempione. L. Berūkštienės archyvo nuotr.

Komanda, laimėjusi visus susitikimus, finale rungėsi su Ukrainos komanda. Visas varžybas pralaiminėjusios taškus ir tik paskutinėmis varžybų akimirkomis įgijusios 1 taško persvarą (61:60) žaidėjos iškovojo aukso medalius. Sveikiname trenerę L. Berūkštienę ir "Svajos" komandą.

L. Berūkštienė pasaulio veteranų čempione tapo ir prieš dvejus metus Brazilijoje vykusiame čempionate.