Baigėsi 2013-2013 Lietuvos studentų futbolo lygos čempionatas, kuriame universiteto rinktinė, po įtemptų kovų surinkusi 30 taškų, iškovojo II vietą.

Iki paskutiniųjų varžybų nebuvo aišku, kurios aukštosios mokyklos komanda taps sidabro medalių laimėtoja. Į šią vietą pretendavo ir kaimyninė Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, taip pat surinkusi 30 taškų, tačiau dėl tarpusavio varžybų žemesnio santykio turėjusi užleisti vicečempionės poziciją.

futbolo rinktine

Šiame turnyre Vilniaus universiteto žaidėjai iškovojo 9 pergales, 3 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir dvejose patyrė pralaimėjimą. Įmušė 37 įvarčius ir praleido tik 11.

Sportininkai buvo apdovanoti medaliais, kuriuos į Sveikatos ir sporto centrą komandos nariams įteikti atvyko Lygos generalinis sekretorius Vytautas Jančiauskas. Šiais mokslo metais baigiantieji universitetą studentai, sąžiningai visus studijų metus gynę universiteto garbę, apdovanoti atminimo dovanomis. Tarp nusipelniusiųjų: Saulius Vaiginas, Pavel Stempkovski (EF), Artūras Samusevas (TVM).

Sveikiname komandą bei trenerį Rimantą Turskį su šiuo aukštu pasiekimu ir linkime kitą sezoną siekti čempionų vardo.