tinklinisBirželio 8-9 dienomis Vilniuje prie Baltojo tilto esančiuose paplūdimio tinklinio aikštynuose, vyko Vilniaus universiteto tarpfakultetinis paplūdimio tinklinio turnyras. Jame dalyvavo net 22 komandos (18 vaikinų ir 4 merginų).

Sekmadienį buvo žaidžiamos lemiamos vaikinų ir merginų varžybos. Paaiškėjo, kad stipriausia vaikinų komanda yra Ekonomikos fakulteto pora Vilius Lukošiūnas ir Justas Umantas, kurie pusfinalyje nugalėjo Matematikos ir Informatikos fakulteto studentus, o finale buvo stipresni už Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos studentus. Taigi, antroji vieta atiteko Juliui Stankevičiui ir Mariui Barčui (VU TVM). Trečioji vieta atiteko Matematikos ir Informatikos fakulteto studentams Pauliui Damuliui ir Mantui Andriuškai. Ketvirti liko Fizikos fakulteto studentai Povilas Banys ir Antanas Laurutis.

Merginų pogrupyje stipriausios buvo Vilniaus universiteto Užsienio kalbų instituto studentės Greta Gasparavičiūtė ir Marija Karaliūtė. Antrosios liko Matematikos ir Informatikos fakulteto studentės Karolina Šantarytė ir Greta Urbanavičiūtė. Trečios liko VU TVM studentės Lina Paliulytė ir Daiva Vanagaitė.

Finalines kovas stebėjo rektorius (vėliau įteikė ir apdovanojimus), taip pat VU Sveikatos ir sporto centro direktorė Ramunė Žilinskienė bei lektorius Rimantas Turskis.

Visą šį nuostabų renginį padėjo organizuoti Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras, taip pat treneris Algis Bučinskas ir VU vaikinų tinklinio rinktinė.

Pasikalbėjus su pirmosios vietos laimėtoju Vilium Lukošiūnu, jis prasitarė, kad šio renginio tikslas buvo pastatyti pamatus rektoriaus taurės varžyboms ir tuo pačiu patikrinti tinklinio populiarumą Vilniaus universitete.

Lina Lapėnaitė