Gražų ir saulėtą gegužės 19 dienos rytą Vilniaus universiteto autobusas šį kart pajudėjo link Vievio į Lietuvos universitetų studentų keliautojų sporto čempionato varžybas. Varžybų centras buvo įsikūręs prie gražaus Zelvos ežero.

Pasilabinę ir susipažinę su konkurentais, smagiai plepėdami sulaukėme varžybų pradžios. Pirmojoje orientavimosi sporto rungtyje VU komanda užtikrintai 10 min. aplenkusi KTU komandą užsitikrino pirmąją vietą. Antroji rungtis – kliūčių ruožas. Burtai lėmė jog trasą pirmuoju numeriu išbandys VU atstovai. Trasa nebuvo labai sudėtinga, tad po 5 minučių atkaklios kovos su virvėmis, medžiais ir pelke buvo pasiektas finišas. Visai nedaug nuo mūsų komandos atsiliko VGTU atstovai. Kol finišavo KTU ir šių varžybų debiutantai LSMU, pasidžiaugėme nuostabiai šiltu Zelvos ežero vandeniu. Besišnekučiuojant sulaukėme apdovanojimų: Vilniaus universiteto komanda bendrojoje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Į Vilnių iškeliavo ir sidabro medaliai, kurie atiteko Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovams. Tuo tarpu KTU, nors ir puikiai pasirodę orientavimosi sporto rungtyje, po kliūčių ruožo vis dėl to liko treti. Nepamiršti ir LSMU studentai – už puikų debiutą jiems įteikta atminimo taurė.

Universiteto komandos sudėtyje varžybas laimėjo: Ingrida Orleandraitė, Vilnius Jorudas (Gamtos mokslų f.), Loreta Žukauskaitė, Tomas Žukauskas (Fizikos f.) ir Vytautas Ozolinš (Ekonomikos f.).