Gegužės 12 d. Mykolo Romerio universiteto sporto salėje Vilniaus universiteto ekipa susitiko su praėjusio sezono nugalėtojomis RKL Alytaus komanda. VU nugalėjo RKL rezultatu 56:51 (16:5, 12:13, 14:13, 14:20).

LMKAL taurė VU krepšininkėms atiteko po penkerių metų pertraukos. SSC archyvo nuotr.Nuo pat pradžių VU merginos į aikštelę išėjo ryžtingai nusiteikusios ir 5-ąją pirmojo kėlinio minutę pirmavo 11:0. RKL komandai buvo primestas greitas ir staigus žaidimas, todėl vyresnės žaidėjos netrukus pavargo ir pralaimėjo pirmąjį kėlinį (16:5). Antrajame ketvirtyje (12:13) vaizdas aikštelėje pernelyg nesiskyrė nuo anksčiau matyto. VU merginos toliau rengė greitas atakas ir pramušinėjo varžovių gynybą prasiveržimais link krepšio. Tačiau RKL komandai netrūksta patirties ir psichologiškai jų nepaveikė triukšmingi studenčių sirgaliai – Alytaus žaidėjos prieš pat ilgąją pertrauką išlygino žaidimą. Tad jei ne VU atotrūkis pradžioje, neaišku, kaip viskas būtų pasibaigę. Kadangi VU trečiąjį kėlinį dažniausiai sužaidžia prastai, buvo galima tikėtis juodos atkarpos. Tačiau čia buvo žaidžiamos finalo rungtynės, todėl komandos trenerė Loreta Berūkštienė neleido krepšininkėms pasimesti ir liepė žaisti lyg paskutinį kartą. Nors ketvirtąjį kelinį dabartinės čempionės pralaimėjo (14:20), tai nesutrukdė joms po penkerių metų pertraukos užkopti ant aukščiausio lygos laiptelio.

Nugalėtojoms po 12 taškų pelnė Justė Rauluševičiūtė ir Simona Martinkutė, 11 - Gabrielė Liubachonskytė, 10 – Vita Žilinskaitė (13 atk. kam., 4 per. kam.).

Naudingiausia finalo ketverto žaidėja išrinktaV. Žilinskaitė. Į simbolinį penketą pateko S. Martinkutė ir J. Rauluševičiūtė.