Gegužės 4 d. Kaune Aleksandro Stulginskio universitete vykęs Lietuvos universitetų studentų aerobinės gimnastikos čempionatas VU aerobinės gimnastikos rinktinei buvo sėkmingiausias per pastaruosius penkerius metus. Medaliais pasipuošė visos čempionate dalyvavusios sportininkės, o svarbiausia, VU rinktinė iškovojo pirmą vietą komandinėje įskaitoje ir įrodė, kad yra pati stipriausia tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų.

VU aerobinės gimnastikos komanda po penkerių metų pertraukos tapo Lietuvos studentų čempione. SSC archyvo nuotr.

Aukso medaliais pasipuošė universiteto penketas Kristina Koniuševa (ChF absolventė), Margarita Malceva, Viktorija Mankevič (MIF), Žyginta Launagaitė ir Anita Zezyulchik (MF), palikusios sau už nugarų net šešias aukštųjų mokyklų komandas.

Kristina Koniuševa, Margarita Malceva ir Anita Zezyulchik dar kart tapo čempionėmis ir įrodė, kad yra stipriausios ir trejetų rungtyje. Kitas aerobinės gimnastikos rinktinės trejetas: Ignė Vinciūnaitė (KF), Laura Pilvinytė (MF) ir Aistė Jakniūnaitė (TF), debiutavęs šiame čempionate, iškovojo bronzos medalius, o moterų vieneto rungtyje Vilniaus universitetą atstovavusi Greta Bružytė (MF) laimėjo trečią vietą.

Sveikiname sportininkes bei rinktinės trenerę T. Gritėnienę ir linkime sėkmingų startų ateityje!