Gegužės 11 dieną Kaune vyko tradicinis universitetinių aukštųjų mokyklų dziudo čempionatas, kuriame aktyviai kovojo ir didžiulis mūsų ALMA MATER šio olimpinio sporto mėgėjų būrys - per 25 studentus. Pelnyti net 14 įvairios prabos medalių.

Dziudo sportininkai Lietuvos studentų čempionate pagerino pernykščius rezultatus ir iškovojo prizines vietas. SSC archyvo nuotr.

Merginų grupėje asmeninėje įskaitoje pagal svorio kategorijas prizininkėmis tapo ir aukštas vietas iškovojo šios sportininkės:

-78 kg - 3-4 vietą Eglė Kungytė (EF);

+78 kg - 3-ą vietą Justina Griciūtė (GMF).

Penktąsias vietas iškovojo ir labai brangius taškus (po 13 taškų) į bendrą komandos aruodą įnešė Evelina Merkytė (GMF), Aušrelė Karosaitė (GMF) ir Kotryna Marija Miciukevičiūtė (MF).

Mūsų šauniosios merginos rungtyniaudamos drąsiai ir ryžtingai komandinėje įskaitoje iš 8 komandų surinkusios 98 taškus iškovojo antrąją komandinę vietą.

Vyrų grupėje asmeninėje įskaitoje pagal svorio kategorijas nugalėtojais ir prizininkais tapo bei įskaitinius taškus pelnė šie sportininkai:

-66 kg - 1-ą vietą iškovojo ir aukso medalį pelnė Mykolas Lukoševičius (EF);

3-ą vietą Eimantas Tukačiauskas (KF);

-100 kg - 3-ą vietą Donatas Jasas (ChF);

+100 kg - 2-ą vietą Kliment Olechnovič (MIF);

3-ą vietą Gantas Cibas (EF).

5-ą vietą svorio kategorijoje -81 kg iškovojo ir 13 taškų pelnė Tautvydas Žinys (FF) 7-ąsias vietas iškovojo ir po 10 įskaitinių taškų pelnė Vitalijus Timošenko (MF), svorio k. -60 kg, ir Deivydas Nenartavičius (TVM), svorio kateg. -73 kg, bei 9-ąsias vietas iškovojo ir po 8 įskaitinius taškus pelnė: Mantas Kuprys, Žydrūnas Kuršaitis ir Laurynas Tamaševičius (FF).

Komandinėje įskaitoje mūsų vaikinai iš 9 komandų surinkę 94 taškus iškovojo aukštą trečiąją komandinę vietą.

Džiugu, kad VU dvikovos sporto šakos dziudo ir sambo yra neblogo lygio. Nors vyksta kartų kaita ir treniruočių sąlygos nėra itin palankios, bet didžiulio jaunųjų sportininkų entuziazmo bei tolerantiško Sveikatos ir sporto centro vadovybės požiūrio dėka dalyvaudami įvairaus rango varžybose daug metų išlaikome aukštas pozicijas ir sėkmingai garsiname mūsų universiteto vardą.