2013 balandžio 20 d. Kaune vyko Lietuvos studentų fechtavimosi čempionatas. Universiteto studentai kaip ir praėjusiais metais grįžo su nugalėtojų taure.Varžybų programoje kovos vyko dviejų rūšių ginklais - špaga ir kardu merginų ir vaikinų grupėse. Sporto aistros virė visą dieną ir pareikalavo iš dalyvių nemažai jėgų.

Universiteto fechtuotojai Lietuvos studentų čempionais tapo aštuntą kartą iš eilės. SSC archyvo nuotr.Džiugino ypač gausi Vilniaus universiteto komanda, aplenkusi kitas aukštasiąs mokyklas ne tik gausia komandos sudėtimi, bet ir aukštu meistriškumu.

Tarp merginų kovojant špaga nenugalima buvo Medicinos fakulteto trečiakursė Rimantė Pacevičiūtė, o Filologijos fakulteto studentė Rūta Liogienė užėmė trečią vietą. Rūta taip pat buvo nenugalima rungtyje su kardu, kurioje antra buvo Skaistė Mašalaitytė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas), o bronzos medalį laimėjo Gabrielė Linkaitė (Medicinos fakultetas).

Vaikinų grupėje kovojant špaga prizines vietas laimėjo Istorijos fakulteto studentai: Antanas Petrilionis (II vieta) ir Jurgis Atroškevičius (III vieta).

Vilniaus universitetui atstovavo ir prie bendros komandinės pergalės svariai prisidėjo pirmakursė Indrė Širvinskaitė, Povilas Dikavičius (Istorijos fakultetas), Karolis Šeikus (Medicinos fakultetas), Vilius Kubekas (Filosofijos fakultetas) bei Kauno humanitarinio fakulteto doktorantas Martas Ambraziūnas.

Sveikiname studentus fechtuotojus su aukštais sportiniais rezultatais, linkime pergalių tolimesnėse kovose ir sėkmės moksluose.