Gegužės 16 d. rektorius tradiciškai į Mažąją Aulą sukvietė visą universiteto sporto bendruomenę, fakultetų vadovus, Senato narius bei kitus su sportu susijusius svečius pasveikinti 12-ųjų tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės varžybų nugalėtojų ir prizininkų.

Pagrindinė varžybų taurė antrus metus iš eilės atiteko Ekonomikos fakultetui už aukščiausius pasiekimus vienuolikoje sporto šakų varžybų. Antroji vieta atiteko Matematikos ir informatikos fakultetui, dešimt metų išsilaikiusiam lyderių pozicijoje, o trečioji bendrakomandinė vieta – į pirmaujančių komandų gretas įžengusiam Fizikos fakultetui.

Ekonomikos fakulteto dekanas atsiėmė pagrindinį prizą – I vietos taurę. V. Naujiko nuotr.

Šios varžybos Sveikatos ir sporto centre atgaivintos 2000-aisiais, renginiuose dalyvauja visų fakultetų bei Tarptautinio verslo mokyklos studentų komandos, palaipsniui įsijungia ir kiti padaliniai: Orientalistikos centras, Užsienio kalbų institutas. Studentai startuoja 11-oje sporto šakų varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto.

Kiekvienais metais šias varžybas kartu su Centru organizuoja skirtingi fakultetai. Šiemet varžybas organizuoti padėjo Matematikos ir informatikos fakultetas. Ačiū už pagalbą!

Visi varžybų rezultatai patalinti SSC tinklalapyje www.ssc.vu.lt

Varžybų nuotraukos – facebook paskyroje