Balandžio 27 d. Adutiškyje (Švencionių raj.) įvyko eilinis Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas, į kurį susirinko gausus būrys šios sporto šakos mylėtojų. Nors tai ir nedidelis miestelis, esantis netoli Baltarusijos pasienio, bet svetingi šeimininkai padarė viską, kad varžybos įvyktų šventiškai. Ir jiems tai pavyko. Iš įvairių Lietuvos vietų susirinko 125 sportininkai, kurie atstovavo dvylikai komandų. Reikia paminėti, kad kartu svarsčius kilnojo ir jaunieji Lietuvos sportininkai, todėl ir dalyvių skaičius peržengė dviženklių skaičių ribas.

VU svarsčių kilnojimo komanda antrus metus iš eilės pasipuošė Lietuvos čempionato sidabru. SSC archyvo nuotr.

Vilniaus universitetui atstovavo 11 sunkiaatlečių, tarp kurių ir dvi merginos. Pagrindini prizą laimėjo sporto klubas "Uranas". Atsilikusi 10 taškų antrus metus išeilės gražia taure buvo apdovanota Vilniaus universiteto komanda. Treti liko Jonavos sportininkai.

Individualiai aukščiausius apdovanojimus iškovojo A.Jakštaitė ir D. Rokas, Ž. Žandaras, J. Kasiliauskis – šie studentai pasipuošė sidabro medaliais. Bronzinius apdovanojimus pelnė: G. Vaitukaitis, O. Tarutis, M. Talačka, R. Večerskis, S. Rupeikaitė.

Reikalingų komandai taškų pelnė I. Kurklietis, J. Vėžys, M. Klimavičius.

Šiomis varžybomis baigėsi pagrindiniai mokslo metų startai. Viską susumavus yra kuo pasidžiaugti: universiteto svarsčių kilnojimo komanda be šių varžybų tapo Lietuvos aukštųjų mokyklų čempione ir Lietuvos jaunimo antros vietos laimėtoja.