Balandžio 20 d. Vilniuje vykusiame XIX Lietuvos čempionate Vilniaus universitetą atstovavo devynios aerobinės gimnastikos rinktinės  sportininkės.

Kristina Koniuševa (ChF absolventė), Margarita Malceva, Viktorija Mankevič (MIF), Žyginta Launagaitė ir Anita Zezyulchik (MF) tapo grupinio pratimo vicečempionėmis.

Šiemet komandos trenerė T. Gritėnienė (viduryje) Lietuvos čempionatui paruošė ne vieną merginų pasirodymą. A. Zezyulchik nuotr. pasirodymą

Bronzos medalius trejeto rungtyje iškovojo Kristina Koniuševa, Margarita Malceva ir Anita Zezyulchik. Kitas rinktinės trejetas Ignė Vinciūnaitė (KF), Laura Pilvinytė (MF) ir Aistė Jakniūnaitė (TF) liko ketvirtoje vietoje.O moterų vieneto rungtyje VU atstovavusi Greta Bružytė (MF) užėmė penktą vietą.

Susumavus XIX Lietuvos čempionato rezultatus VU Aerobinės gimnastikos rinktinė užėmė trečią vietą komandinėje įskaitoje.

Sveikiname sportininkes ir jų trenerę T. Gritėnienę.