Balandžio 20 d. Vilniuje įvyko Lietuvos aukštųjų mokyklų kroso varžybos, kuriose dalyvavo visi pajėgiausi studentai lengvaatlečiai.

Universiteto merginų komanda, tik vienu tašku pralaimėjusi Lietuvos sporto universiteto studentėms, užėmė aukštą II-ąją vietą. Vaikinai liko penkti.

Individualioje įskaitoje čempione 1000 m bėgime tapo Rasa Batulevičiūtė (MF), III vietą 2000 m bėgime užėmė Vera Djakova (MIF).

Lietuvos studentų kroso varžybose geriausiai sekėsi universiteto merginoms, jos bendroje įskaitoje tapo vicečempionėmis. SSC archyvo nuotr.

Nors vaikinai užėmė tik penktąją vietą, tačiau visi bėgikai asmeninėje įskaitoje sėkmingai finišavo 5 km ir 3 km distancijose. Asmeninius rezultatus pasiekė Valentas Bertašius (FF), Mindaugas Jasinnskas (MF), daugiakovininkas Alvydas Misius (MIF), Simas Šnipaitis (GMF).

Sveikiname visus kroso dalyvius su geru pirmuoju pavasariniu startu!