Rūta Aksionova ir Tomas Mazgeika triumfavo savo svorio kategorijoje ant imtynių kilimo. SSV archyvo nuotr.Balandžio 20 d. Kauno technologijos universiteto sporto darbuotojų iniciatyva vyko tarptautinis sambo studentų turnyras, kuriame dalyvavo per 30 studentų, šio sporto mėgėjų iš Prancūzijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šis turnyras jau yra tapęs tradiciniu, nes vyksta kasmet nuo 2005 metų.

Šioje gražioje sportinėje šventėje labai gerai pasirodė ir Vilniaus universiteto studentai Rūta Aksionova (FsF) ir Tomas Mazgeika (KHF).

R. Aksionova, kovodama absoliučioje svorio kategorijoje su žymiai sunkesnėmis varžovėmis, jas visas įveikė ryškia taškų persvara ir tapo nugalėtoja.

Rūtos pavyzdžiu pasekė ir lengvo svorio atletas T. Mazgeika. Jis taip pat iškovojo pirmąją vietą.

Sveikiname šios talentingus sportininkus su pergale ir linkime jiems sėkmingų startų kitose svarbiose varžybose.