Aistė Marija Macaitė. SSC archyvo nuotr.Sekmadienį, balandžio 21 d., Vilniuje įvyko Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurės finalas. Į šį baigiamąjį etapą pateko aštuoni žaidėjai (vyrai ir moterys), geriausiai pasirodę pirmuose keturiuose etapuose.

Moterų pogrupyje dalyvavo ir dvi mūsų studentės: Aistė Macaitė ir Auksė Gecevičiūtė (Teisės f.). Varžybos vyko rato sistema, kai kiekvienas sportininkas žaidžia septynis susitikimus su visais varžovais. Kaip ir visą šį sezoną geriausiai sužaidė Aistė. Ji pralaimėjo labai įtemptoje ir permainingoje kovoje tik vieną susitikimą šio finalo nugalėtojai V. Venskutei ir iškovojo antrąją vietą.

Neblogai sekėsi ir Auksei: ji iškovojo ketvirtą vietą.