Balandžio 13-14 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos studentų ir jaunimo (U-26) šaškių čempionatai. Jame geriausiai sekėsi Vilniaus universiteto studentams.

Čempionų titulą paprastųjų šaškių komandiniame čempionate apgynė VU-1 komanda (Vilius Aleknavičius, Lukas Vengelis). Antrą vietą užėmė Vytauto didžiojo universiteto, o trečią vietą – Mykolo Romerio universiteto komanda. VU-2 komanda užėmė ketvirtą vietą.

Čempionai - VU-1 komanda (iš kairės: Lukas Vengelis ir Vilius Aleknavičius). SSC archyvo nuotr.

Asmeninėje įskaitoje trečius metus iš eilės čempionu tapo Vilius Aleknavičius, antrą vietą pasidalino Lukas Vengelis ir Žygimantas Lipkevičius (VDU), trečia vieta atiteko Deividui Amboltai (MRU); Erikas Laugžemys čempionate užėmė 6 vietą.

Šimtalangių šaškių turnyro čempionu tapo Albert Kovalevskij (VGTU), antrą vietą užėmė Lukas Vengelis, o trečią vietą - Marius Šidla. Penktą vietą čempionate užėmė Mantas Janavičius.