Balandžio 6 dieną Kaune įvyko Lietuvos aukštųjų mokyklų plaukimo čempionatas.

Vilniaus universiteto komanda pirmą kartą po daugelio metų netapo šių varžybų čempione bei prizininke - geriausias pozicijas užleidusi kitų universitetų komandoms liko ketvirtoje vietoje.

Plaukimo rinktinė aukščiausių rezultatų pasiekė individualioje įskaitoje, o komandinėje rikiuotėje liko ketvirtoje vietoje. SSC archyvo nuotr.

Individualioje įskaitoje aukso ir sidabro medalius 100 m ir 50 m plaukimo peteliške rungtyje laimėjo studentas Artūras Štura (Ekonomikos f.). Arnas Sedlevičius (Ekonomikos f.) II ir III vietas užėmė plaukdamas krūtine. Gerus rezultatus pasiekė ir studentė Lina Batulevičiūtė (Medicinos f.), ji 50 m ir 100 m laisvu stiliumi plaukimuose iškovojo sidabro ir bronzos medalius. Taip pat bronzos medaliais buvo apdovanoti: 100 m krūtine plaukimo rungtyje Jurgita Žėglytė (Komunikacijos f.) , 50 m nugara - Ingrida Burbaitė (Fizikos f.) ir 100 m kompleksiniame plaukime - Žilvinas Grigaitis (Gamtos mokslų f.).

A.Štura (kairėje) ir A. Sedlevičius (dešinėje) pelnė aukščiausius individualius apdovanojimus – aukso ir sidabro medalius. SSC archyvo nuotr.

III vietą užemė merginų ketveriukė 4x50 m laisvo stiliaus estafetėje. Startavo Evelina Paulauskaitė (Matematikos ir informatikos f.) , Gerda Sakavičiūtė (Gamtos mokslų f.), J. Žėglytė ir L. Batulevičiūtė. Vaikinų ketvertas bronzos medalius iškovojo 4x50 m kombinuotos estafetės rungtyje. Startavo Arūnas Krikštaponis (Chemijos f.) , Eligijus Bujokas (Matematikos ir informatikos f.), A. Sedlevičius ir A. Štura.

Studentės Edita Kizinevič (Matemnatikos ir informatikos f.) ir Erika Rybašauskaitė (Kauno humanitarinis f.) nors komandai taškų ir nepelnė, tačiau taip pat šiose varžybose stengėsi pasirodyti kuo geriau.