Balandžio 6 d. Kaune įvyko Lietuvos aukštųjų mokyklų stalo teniso čempionatas. Į šias varžybas savo komandas delegavo net dešimt aukštųjų mokyklų, tarp kurių nenugalimos buvo mūsų Alma Mater sportininkės. Pogrupyje, įveikusios VDU, ASU ir LEU (šio universiteto garbę gynė šių metų Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė) komandas, finale susitiko su KU komanda. Merginos žaidė puikiai ir kovingai tad šventė pergalę rezultatu 3:1. Universiteto garbę gynė ir čempionėmis tapo: Aušra Stirbytė (Filologijos f.), Monika Tamulionytė (Medicinos f.), Ieva Venslavičiūtė (Ekonomikos f.), Auksė Gecevičiūtė ir Aistė Macaitė (Teisės f.).

Universiteto stalo tenisininkės Lietuvos studentų čempionėmis tapo trečius metus iš eilės. SSC archyvo nuotr.

Vaikinams sekės kiek prasčiau. Pogrupyje įveikę KU ir ASU komandas, bet pralaimėję VGTU rinktinei (ji tapo čempione), dėl išėjimo į finalą žaidė su LEU tenisininkais. Tačiau nors ir po įtemptos kovos fortūna nebuvo palanki, tad teko kovoti tik dėl penktos vietos su ASU studentais, kuriuos mūsų sportininkai nesunkiai nugalėjo rezultatu 3:0.

Asmeninėse varžybose taip pat iškovojome medalių: antrą vietą iškovojo A. Macaitė, kuri finale pralaimėjo LEU studentei. Šios merginos susitiko ir Lietuvos čempionato finale. Dėl trečios vietos susitiko taip pat mūsų studentės, A. Gecevičiūtė ir Aušra Stirbytė. Šį karta pranašesnė buvo Auksė. Monika Tamulionytė užėmė 5-8 vietas. Džiaugiamės puikias laimėjimais. Šaunuolės studentės!

O dabar laukia Lietuvos komandinio čempionato finalas, kur mūsų merginos kovos ir norės apginti čempionių vardą jau trečią kartą iš eilės. Linkime sėkmės!