Sidebar

Balandžio 6 d. generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko Lietuvos jaunimo svarsčių kilnojimo čempionatas, į kurį susirinko pajėgiausi jaunieji šalies svarsčių kilnotojai. Virš 50 dalyvių, susibūrę į aštuonias komandas, kovojo dėl šių varžybų aukščiausių apdovanojimų.

Reikia paminėti, kad šiose varžybose taip pat dalyvavo ir pajėgūs sportininkai iš Latvijos bei Estijos, kurie kovojo dėl individualių apdovanojimų ir jiems tai sekėsi.

Jaunieji universiteto svarsčių kilnotojai dviejų taškų skirtumu pralaimėjo Prienų komandai. SSC archyvo nuotr.

O Vilniaus universiteto sportininkai kaip visada kovojo puikiai. Čempionais tapo Dovydas Rokas ir Julius Kasiliauskis. Sidabrinį apdovanojimą pelnė Ovidijus Tarutis. Bronziniai apdovanojimai atiteko Modestui Talačkai, Ignui Kurkliečiui ir Žymantui Žandarui, o Ramūnas Večerskis liko ketvirtoje vietoje.

Šiose varžybose universitetui atstovavo ir dvi merginos: Sandra Rupekaitė ir Austėja Jakštaitė. Sandra, jau patyrusi sportininkė, tenkinosi ketvirtąja vieta ir komandai iškovojo trečios vietos taškus, o Austėjai tai buvo pirmos tokio rango varžybos.

Komandinėje įskaitoje nugalėtoja tapo pajėgi Prienų svarsčių kilnojimo komanda, surinkusi 110 taškų, o Vilniaus universitetas, surinkęs 108 taškus, liko antroje vietoje. Trečios vietos taurę išsivežė Kuršėnų sportininkai, savo sąskaitoje sukaupę 96 taškus.

Balandžio 27 d. Švenčionyse rengiamas Lietuvos suaugusiųjų svarsčių kilnojimo čempionatas. Praėjusiais metais universiteto stipruoliai buvo antri, o kaip seksis šiemet?

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos