Balandžio 6 ir 7 dienomis Vilniuje nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro aidėjo reiklūs bei įsakmūs teisėjų balsai ant 2013-ųjų šalies sambo čempionato imtynių kilimo. Čempionate dalyvavo gausus sportinio ir kovinio sambo bei senjorų amžiaus grupės sporto meistrų būrys – iš viso per 180 sportininkų.

Šiose prestižinėse bei tradicinėse kasmetinėse stipruolių varžybose gerai rungėsi ir Vilniaus universiteto sportininkai, iškovoję aštuonis medalius: tris aukso ir penkis bronzos.

Aukso medalius atskirose svorio kategorijose iškovojo:

iki 52 kg - Rūta Aksionova (FsF),

iki 57 kg -Tomas Mazgeika (KHF ir EF),

meistrų - senjorų grupėje + 100 kg – komandos treneris ir vadovas doc. dr. Remigijus Naužemys.

Lietuvos sambo čempionate aukštų rezultatų siekė ir VU studentai. SSC archyvo nuotr.

Bronzos medaliais pasidabino:

iki 68 kg - Justė Sadauskaitė (FlF),

iki 80 kg - Eglė Kungytė (EF),

iki 74 kg - Deivydas Nenertavičius (TVM),

iki 100 kg - Maksimas Ševčenkovas (TVM),

virš 100 kg - Kliment Olechnovič (MIF).

Visi kiti mūsų stipruoliai bei stipruolės, kuriems galbūt dėl sportinės fortūnos nepalankumo, o kai kam ir dėl meistriškumo stokos, medalių tokio aukšto lygio varžybose iškovoti nepavyko, bet jie visi kovojo drąsiai, ryžtingai bei garbingai ir daugelis pelnė 5-ąsias vietas.

Norintys plačiau bei išsamiau sužinoti apie 2013 m. Lietuvos čempionato eigą, šalies sportininkų laimėjimus ir kitus ypatumus skaitykite balandžio 13 d. Lietuvos Aido numerį.