Sporto mokykloje „Tauras“ šį savaitgalį (kovo 24 d.) pasibaigė Vilniaus miesto tinklinio čempionatas, kuriame dalyvavo 12 moterų ir 26 vyrų komandos. Į finalinį etapą pateko po keturias stipriausias moterų ir vyrų A, B, C lygų komandas. Tiek moterų, tiek vyrų pogrupyje Vilniaus universitetas turėjo savo atstovus.

Pirmą kartą po ilgo laiko tinklinio varžybose startavusi VU merginų tinklinio komanda su treneriu Algirdu Bučinsku. SSC archyvo nuotr.

Moterų pogrupyje trečiąją vietą užėmė tik šiais metais susibūrusi merginų komanda. Šiais metais debiutuodamos studentės pademonstravo kovingą charakterį. Nors prieš savaitę pusfinalyje įtemptoje kovoje nusileido Vilniaus Gedimino technikos universiteto merginoms, mažajame finale merginos kovojo su daugkartine varžybų čempione bei prizininke „Laimos“ ekipa ir laimėjo rezultatu 3:1. Naudingiausia čempionato žaidėja merginų komandoje buvo pripažinta Medicinos f. Studentė Beata Zaborovskaja.

A lygos vyrų pogrupyje Vilniaus universiteto vaikinų rinktinė taip pat įrodė, kad yra visa galva aukščiau už priešininkų komandą. Jiems taip pat atiteko trečioji vieta. Prieš savaitę vyrų komanda pusfinalyje nusileido „Buivydžių“ komandai., o mažajame finale studentai kovojo su „Orakulo“ komanda ir ją įveikė rezultatu 3:0. Naudingiausiu čempionato žaidėju vyrų komandoje tapo Motiejus Mėlynis iš Gamtos mokslų fakulteto.

Vaikinų komanda po atkaklių kovų tapo III vietos laimėtojais. SSC archyvo nuotr.

Vaikinų ir merginų komandų treneris Algirdas Bučinskas buvo išrinktas geriausiu metų treneriu. Sveikiname!

Taip pat džiaugiamės studentų pasiektomis pergalėmis ir tikimės, kad visuomet išliks toks noras kovoti bei siekti dar aukštesnių pasiekimų!