Kovo 11-sios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventės išvakarėse Lietuvos sambo federacijos iniciatyva, Vilniaus apskrities policijos sporto komplekse (Dariaus ir Girėno g. 50) vyko 2013 metų Vilniaus miesto sambo čempionatas, kuriame dalyvavo per 70 sportininkų iš įvairių Vilniaus miesto aukštųjų mokyklų bei sporto klubų.

Šiame stipruolių forume aktyviai bei rezultatyviai reiškėsi ir gausus mūsų universiteto sportininkų būrys. Studentai iškovojo net 14 įvairios prabos medalių: 6 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos bei užėmė dvi 5-ąsias vietas.

Pagal atskiras svorių kategorijas nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Čempionai – Rūta Aksionova (FsF), Justė Sadauskaitė (FilF), Eglė Kungytė (EF), Tomas Mazgeika (EF), Tomas Račkauskas (MIF), Donatas Jasas (ChF).

Vicečempionai - Aura Kisieliūtė (ChF), Božena Handžian (FsF), Natalija Stepurko (MF), Kotryna Miciukevičiūtė (MF), Kliment Olechnovič (MIF).

Bronzos medalių laimėtojai: Diana Kurlovič (FsF), Žydrūnas Kuršaitis (FF), Marius Viliūnas (EF).

Penktąsias vietas iškovojo Andrius Arelis (GMF) ir Mantas Kuprys (FF).

2013-03-10 14.38.19  Prieš apdovanojimą. Iš kairės I eilėje: B. Chandžian, N. Stepurko, R. Aksionova, T. Mazgeika. II eilėje: A. Kisieliūtė, J. Sadauskaitė, E. Kungytė, D. Kurlovič. III eilėje: D. Jasas, K. Miciukevičiūtė, M. Viliūnas, treneris doc. R. Naužemys, A. Arelis, Ž. Kurševičius, M. Kuprys, K. Olechnovič, T. Račkauskas. SSC archyvo nuotr.

Visi šio čempionato prizininkai įgijo teisę dalyvauti Lietuvos sambo čempionate, kuris įvyks Vilniuje balandžio 6-7 dienomis, tad linkime sėkmingų startų svarbiose varžybose!

Informaciją pateikė SSC doc. Remigijus Naužemys