Joniškyje kovo 1-3 d. vyko Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas. Šios varžybos buvo labai sėkmingos mūsų universiteto studentėms, kurių dalyvavo net penkios ir visos grįžo su medaliais. Asmeninėse vienetų varžybose geriausiai pasirodė Aistė Macaitė (TF). Ji tapo Lietuvos stalo teniso vicečempione.

Penkių stalo tenisininkių komanda namo parsivežė septynis medalius. SSC archyvo nuotr.

Taip turime ir Lietuvos čempiones moterų dvejetų varžybose: Ieva Venslavičiūtė (EF) ir Auksė Gecevičiūtė. Svarbu pažymėti, kad finale kovojo dvi Vilniaus universiteto studenčių poros, tad antrą vietą laimėjo ir sidabro medaliais pasipuošė A. Macaitė ir Aušra Stribytė (FilF).

Nelikome be apdovanojimų ir mišrių dvejetų varžybose. Bronzos medaliais pasipuošė A. Gecevičiūtė poroje su Algiu Skirgaila ir Monika Tamulionytė (MF) poroje su buvusiu mūsų studentu Vytautu Rybaku.

A. Gecevičiūtė ir I. Venslavičiūtė. SSC arcyvo nuotr.  A. Macaitė ir A. Stirbytė. SSC archyvo nuotr.

Tad iš varžybų parsivežėme net septynis įvairų spalvų medalius.

Sveikiname ir džiaugiamės tokiais puikiais rezultatais!

Informaciją pateikė rinktinės trenerė Džiuljeta Liepinaitienė