Kovo 2 d. Klaipėdoje susirinko visi geriausi Lietuvos universitetų sunkumų kilnotojai, tarp kurių ir gausus Vilniaus universiteto stipruolių būrys. Kaip ir reikėjo tikėtis, pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos universitetas, nes šią komandą sudaro visi geriausi Lietuvos sunkiaatlečiai. O antroji vieta atiteko mūsų universiteto studentams. Tai didelis pasiekimas, nes pastaraisiais metais nepavykdavo įveikti Lietuvos sporto universiteto sportininkų, kurie šiais metais liko trečioje komandinėje vietoje.

Individualiai geriausiai sekėsi Albert Ginevič (MIF), absolventams Vladimir Paplavskij ir Simonui Drungilui – šie sportininkai buvo apdovanoti bronzos medaliais.

Prizininkų apdovanojimų nepelnė, tačiau taip pat gerai pasirodė ir kiti komandos nariai: Ruslanas Sindikevičius (GMF), Paulius Šalna (EF), Daumantas Stulgis (MIF), Gabrielius Rauckis (MF), Manfredas Bakšys (MIF), Robertas Kamsiukas ir Tomas Braškus (MIF absolventai). Labiausiai nepasisekė komandos senbuviui ir lyderiui Lukui Šverčiauskui (SSC), kuris neįveikė pradinio 80 kg svorio rovime ir toliau varžybose nedalyvavo.

Tą pačią dieną tradiciniame nepriklausomos Lietuvos pirmojo svarsčių kilnojimo federacijos įkūrėjo Kazimiero Paltaroko rengiamame tarptautiniame turnyre Panevėžio raj. sėkmingai dalyvavo trys universiteto svarsčių kilnotojai: Ovidijus Tarutis (TF), Ignas Kurklietis (MIF) ir Deividas Rokas (EF) - visi jie iškovojo bronzos medalius.

Video iš 92 kg štangos rovimo rungties

Informaciją pateikė Rimantas Cijūnėlis