Vasario 15-16 dienomis renovuotame Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus universiteto komanda.

Lietuvos čempionais tapo Medicinos fakulteto studentė Laura Gedminaitė rutulio stūmimo rungtyje ir Gamtos mokslų fakulteto magistrantas Simas Šnipaitis šuolio su kartimi rungtyje, įveikęs 4 m 30 cm kartelę.

Šuolio į aukštį rungtyje Lietuvos geriausias šių metų rezultatas - 4 m 30 cm. Nuotrauka paimta iš www.telegraph.co.uk

Antrąsias vietas iškovojo Rasa Batulevičiūtė (Medicinos f.) 800 m bėgimo rungtyje ir Justina Abariūtė (Ekonomikos f.) 60 m barjeriniame bėgime.

Kartu su šiomis varžybomis vyko ir Lietuvos jaunimo iki 20 metų čempionatas, kur 60 m bėgimo rungtyje trečią vietą iškovojo studentė Sofija Korf (Komunikacijos f.).

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, linkime gerų rezultatų vasaros sezone.