Vasario 2 d. Kaune vyko Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame jėgas išbandė pajėgiausi šalies studentai lengvaatlečiai. Universiteto komandą sudarė 25 sportininkai, iškovoję šešis aukso, penkis sidabro ir du bronzos medalius.

Žiemos lengvosios atletikos varžybos kaip įprasta vyksta uždaruose maniežuose. SSC archyvo nuotr.

Čempionais tapo: Mantas Dilys (KHF) trišuolio rungtyje, Laura Gedminaitė (MF) rutulio stūmime, Rasa Batulevičiūtė (MF) 800 m. bėgimo distancijoje, Justina Abariūtė (EF) šuolio į aukštį rungtyje ir Brigita Virbalytė-Dimšienė (KF) 3000 m sportinio ėjimo rungtyje pasiekusi geriausią sezono rezultatą.

Neaplenkiama buvo ir estafetės 4x200 m merginų komanda, nugalėjusi Lietuvos sporto universiteto komandą. Estafetę bėgo Jūratė Vaišnoraitė (EF), Sofija Korf (KF), Aistė Menčinskaitė (absolventė), ir R. Batulevičiūtė.

Antrąsias vietas iškovojo: Vera Djakova (MIF) 1500 m bėgimo distancijoje, J. Abariūtė 60 m barjeriniame bėgime, A. Menčinskaitė šuolio į tolį rungtyje, Kasparas Šaikus (EF) 400 m ir Mantas Rainys (MIF) 200 m bėgimo rungtyje.

Trečiąsias vietas laimėjo: Vaidas Antanavičius (ChF), įveikęs 2,05 m šuolio į aukštį kartelę, ir Šarūnas Samas (MIF) šuolio į tolį rungtyje.