Gruodžio mėnesį vyko kasmetinis Lietuvos olimpinės akademijos (LOA) ataskaitinis suvažiavimas, kuriame Akademijos nauju nariu tapo Sveikatos ir sporto centro (SSC) doc. Remigijus Naužemys. LOA vienija virš dviejų šimtų narių, tarp kurių jau yra trys SSC darbuotojai: direktorė doc. Ramunė Žilinskienė, prof. Juozas Saplinskas, prof. Jonas Petras Jankauskas.

LOA įsteigta 1990 m., savo veikla siekia išsaugoti ir plėtoti olimpines idėjas, olimpinio judėjimo kultūrinį palikimą, dvasinio ir fizinio tobulumo siekimą, telkti mokslininkus kūno kultūros ir sporto laimėjimams Lietuvoje, bendradarbiauti su Tarptautine olimpine akademija, užsienio šalių mokslo, mokymo ir sporto įstaigomis bei organizacijomis.