Gruodžio 19 d. kaip visad šventiškai universiteto bendruomenei suorganizuotos tarpfakultetinės aerobikos varžybos. Nuo mokslo metų pradžios fakultetų atstovai ruošėsi kovoms dėl pagrindinio prizo – Rektoriaus Taurės. Varžyboms studentų komandos parengė laisvosios ir privalomosios programų pasirodymus ir taip prisidėjo prie savo fakultetų bendrakomandinių rezultatų.

Daugiausiai taškų (125,77) surinko ir ketvirtus metus iš eilės šiose varžybose nugalėjo Filologijos fakulteto merginos. Malonią staigmeną pateikė Tarptautinio verslo mokyklos komanda, pirmą kartą šiose varžybose įsiveržusi į prizininkų gretas. Studentėms, surinkusioms šiek tiek mažiau taškų (109,58) už nugalėtojas, buvo užkabinti sidabro medaliai. Fizikos fakulteto studentai šiais metais taip pat nustebino, pirmą kartą tapę itin stipriais varžovais kitiems dalyviams, iškovojo trečios vietos apdovanojimą.

Filologijos fakulteto merginoms pagrindinis prizas atitenka ketvirtus metus iš eilės. V. Naujiko nuotr.

Taškų pritrūko, tačiau ne mažiau gražius ir šventiškus pasirodymus paruošė Ekonomikos, Teisės, Matematikos ir informatikos, Medicinos, Filosofijos fakultetai, užėmę atitinkamai ketvirtą-aštuntą vietas.

Varžybų rezultatai

Varžybų nuotraukos