Šeštadienį vyko Vilniaus miesto sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi virš 60 sunkiaatlečių, šios olimpinės sporto šakos propaguotojų. Tarp dalyvių - ir Vilniaus universiteto studentai, iškovoję šešis medalius.

Sunkiosios atletikos rinktinės narius varžybose palaikė treneris Rimantas Cijūnėlis (viduryje). SSC archyvo nuotr.

Lengvo svorio kategorijoje Vladimir Paplavskij (Matematikos ir informatikos f.) tapo Vilniaus miesto čempionu, o Daumantas Stulgis (Matematikos ir informatikos f.) šioje svorio kategorijoje pasipuošė sidabro medaliu. Svorio kategorijoje iki 77 kg Albert Grinevič (Matematikos ir informatikos f.) džiaugėsi dvigubai: pasidabino sidabro medaliu ir buvo apdovanotas specialia taure kaip jauniausias sportininkas pasiekęs šių varžybų antrą rezultatą. Kitas perspektyvus sportininkas Ruslanas Sindikevičius (Gamtos mokslų f.) buvo apdovanotas trečios vietos medaliu. Svorio kat. iki 85 kg aukštą asmeninį ir antros vietos apdovanojimą iškovojo Simas Drungilas (Matematikos ir informatikos f.). Be apdovanojimų neliko ir jaunasis sportininkas Gabrielius Rauckis (Medicinos f.) - jam po atkaklios svorio kategorijoje iki 94 kg atiteko Vilniaus miesto vicečempiono vardas.