Aerobinės gimnastikos merginų šešetas džiaugiasi antrąja pergale šiais mokslo metais. SSC archyvo nuotraukaGruodžio 8 d. Lazdijų sporto centre vykusios Lietuvos respublikos aerobinės gimnastikos Taurės varžybos ir vėl buvo sėkmingos universiteto sportinės aerobikos rinktinės narėms. Šešeto rungtyje suaugusiųjų amžiaus grupėje Anita Zezyulchik (MF), Ignė Vinciūnaitė (KF), Kristina Koniuševa (ChF absolventė), Margarita Malceva (MIF), Viktorija Mankevič (MIF) ir Žyginta Launagaitė (MF) neturėjo lygių ir garbingai iškovojo I-ają vietą. Merginas treniruoja Teresė Gritėnienė.

Merginų šešetui šiais mokslo metais tai jau antra pergalė. Pirmoji iškovota lapkričio pabaigoje tarptautinėse varžybose Klaipėda Open’12.

Sveikiname rinktinės sportininkes ir trenerę drauge pasiekus išties puikių rezultatų!

Informaciją pateikė Laura Pilvinytė