Tinklinis Vilniaus universitete vis labiau populiarėja. Šiemet suburta ir merginų tinklinio komanda, kuri universitetą atstovauja Vilniaus miesto tinklinio čempionate. Merginos savo sąskaitoje jau turi vieną pergalę (iš tiek pat galimų) ir šį ketvirtadienį (gruodžio 13 d.) savo jėgas išbandys su kitomis varžovėmis.

Augant studentų norui žaisti tinklinį, Vilniaus universitetas šių metų gruodžio 7-8 dienomis startavo su dar viena šaunia idėja – suorganizavo tarpfakultetinį tinklinio turnyrą. Šių varžybų tikslas buvo suvienyti tinklinį žaidžiančius studentus, kurie galėtų išbandyti savo jėgas varžybinėse situacijose. Susijungę į mišrias komandas (EF-TF, TVM-KF, FF, MIF, ChF, UKI, MF, MIX) devynių fakultetų studentai stojo į išties įnirtingas kovas.

Atkakliausiai kovojama buvo pusfinalių susitikimuose. Pirmasis pusfinalis vyko tarp TVM-KF ir FF, tačiau fizikai parodė, kad šį kartą jie stipresni. Antrasis pusfinalis prasidėjo tarp MIF ir MF, abiejų fakultetų komandos turėjo savus lyderius, tačiau MF po gražaus žaidimo palaužė MIF. Tiek fizikai, tiek medikai savo pergalę šventė rezultatu (2:0).

Varžybų akimirka. R. Žilinskienės nuotrauka

Kova dėl trečiosios vietos buvo permaininga. Pirmąjį kėlinį pirmavę TVM-KF pralaimėjo MIF studentams, antrajame kėlinuke savo jėgomis patikėję ir tikrą užsidegimą parodę MIF studentai šventė pergalę prieš TVM-KF rezultatu 2:0.

Šį gražų dviejų dienų turnyrą vainikavo itin graži kova tarp FF ir MF. Tiek viena, tiek kita komanda turėjo potencialią galimybę užimti pirmąją vietą ir iš tiesų darė viską, kad laimėtų. Bet FF komandos niekas negalėjo įveikti, jie parodė, kad buvo verti pirmos vietos savo išskirtiniu žaidimu, nepralaimėję nė vieno susitikimo. FF palaužė MF rezultatu 2:0 ir tapo nugalėtojais.

Tikimės, kad ši graži šventė dar pasikartos, o noras žaisti tinklinį tik augs. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie tinklinio populiarinimo studentų tarpe: teisėjams, sekretoriatui ir, žinoma, dalyviams bei sirgaliams.

Daugiau nuotraukų čia

Informaciją pateikė Lina Lapėnaitė