Net „Žalgirio“ futbolo klubo rankose pabuvojusi taurė šiais metais atiteko Vilniaus universiteto studentams. Ž. Paškevičiūtės nuotr.   VU-Vilmesta“ futbolo komanda pirmą kartą šiais mokslo metais dalyvavo ne tik Lietuvos studentų čempionate, bet ir Vilniaus apskrities futbolo federacijos rengiamose varžybose. Ir pasiekė išties džiuginančių rezultatų.

Vilniaus apskrities futbolo čempionate dalyvavusi universiteto rinktinė startavo labai sėkmingai. Laimėjusi visus 14 susitikimų, surinkusi 42 taškus, įmušusi 83 įvarčius, į savo vartus praleidusi tik aštuonis, tapo čempionato nugalėtoja.

Šios sėkmės lydima futbolininkų rinktinė dalyvavo ir Vilniaus apskrities Taurės varžybose. Pagrindinis prizas – legendinė pereinamoji taurė, įsteigta dar 1947 m. ir nuo tada keliaujanti per varžybų nugalėtojų rankas. Šį prizą buvo iškovojusi ir Vilniaus „Spartako“ komanda, vėliau peraugusi į „Žalgirio‘, „Pažangos“, „Aušros“ futbolo klubus. Šiiemet istorinė taurė pirmą kartą atiteko studentams – būtent Vilniaus universiteto „VU-Vilmesta“ komandai, treniruojamai Rimanto Turskio. Taurė iškovota po pergale rezultatu 6:3 pasibaigusios finalinės dvikovos su Mykolo Romerio universiteto komanda.

Iškovota istorine taure džiaugėsi ir studentai, ir treneris. SSC archyvo nuotr.
Sveikiname futbolininkus su gražiais metų pabaigos rezultatais. Dėkojame komandos rėmėjams UAB „Vilmesta‘, UAB „Tele-2“, prisidėjusiems prie gražios pergalių serijos.