Šį savaitgalį Vilniuje įvyko Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurės varžybų I-asis etapas. Šiose varžybose savo jėgas išbandė net šeši mūsų universiteto stalo teniso rinktinės nariai. Geriausiai sekėsi Teisės fakulteto III k. studentei Aistei Macaitei, nugalėjusi šešias varžoves. Pralaimėjusi tik vieną susitikimą Aistė tapo šio etapo nugalėtoja.

Į vyrų varžybas susirinko net 40 žaidėjų. Pagirtinai žaidė Fizikos f. II k. studentas Tadas Petkevičius ir Ekonomikos f. III k. studentas Edgaras Simonaitis. Jie pateko ir šių varžybų finalinius susitikimus.

Aistė Macaitė (dešinėje) kartu su kitomis rinktinės narėmis jau trečius metus kovoja dėl geriausios stalo teniso komandos vardo. SSC archyvo nuotr.

O mūsų merginų komanda, du kartus Lietuvos komandinio čempionato nugalėtoja (2011, 2012) ir toliau be pralaimėjimų žengia šių metų čempionate. Nugalėjusi Klaipėdos, Mažeikių ir Širvintų komandas šiuo metu užima pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Ateinantį savaitgalį Kaune vyks paskutinis pirmojo rato turas, kuriame vyks kovos su Kauno miesto komandomis.

Linkime sėkmės tolimesnėse varžybose.