Lapkričio 29 d. studentai rinkosi į kasmetinę kovą dėl medalių Rektoriaus Taurės rankos lenkimo varžybose. Dalyvavo devynių fakultetų sportininkai.

Bendrakomandinėje įskaitoje šiemet pirmi Matematikos ir informatikos fakulteto studentai, aplenkę antroje vietoje likusią Tarptautinio verslo mokyklos komandą. Treti kaip ir pernai liko Ekonomikos fakulteto studentai, aplenkę Teisės fakulteto komandą. Penkti liko praėjusių metų čempionai, Fizikos fakulteto atstovai.

Šiais metais į merginų čempionių gretas išsiveržė TVM studentės. L. Kondratavičiaus nuotr.

Individualioje įskaitoje tarp merginų triumfavo Eglė Breikštaitė (TVM), o prizines vietas pasidalino: Ieva Pakšytė (TVM), užėmusi antrą vietą, ir Jovita Debesiūnaitė (GMF), likusi trečioje.

Vaikinų gretose pirmauja MIF sunkiosios atletikos rinktinės nariai. L. Kondratavičiaus nuotr.

Tarp vaikinų šiemet lyderiai - MIF studentai: Mindaugas Jaras – pirmoje, Donatas Šimkūnas – antroje vietoje. Trečią vietą tarp vaikinų užėmė TVM studentas Danielius Kovalskis.

Visi varžybų rezultatai: komandiniai    individualūs

Informaciją pateikė Romualdas Kniukšta