Lapkričio 22-25 dienomis Klaipėdoje vyko kasmetinės 7-osios Baltijos miestų sąjungos atviros aerobinės gimnastikos varžybos ,,Klaipėda Open'12", šiemet skirtos Klaipėdos miesto 760-ajam jubiliejui paminėti. Renginyje dalyvavo atstovai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Rusijos, Estijos ir Vokietijos.

Aerobinės gimnastikos merginų šešetas džiaugėsi iškovota I-ąja vieta. SSC archyvo nuotr.

Šiose svarbiose varžybose Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos rinktinės merginos: Anita Zezyulchik (MF), Ignė Vinciūnaitė (KF), Kristina Koniuševa (ChF absolventė), Margarita Malceva (MIF), Viktorija Mankevič (MIF) ir Žyginta Launagaitė (MF) - triumfavo ir pasipuošė aukso medaliais už geriausią pasirodymą šešeto rungtyje.

O Greta Bružytė (MF), Vilniaus universitetą atstovavusi moterų vieneto rungtyje, užėmė 10 vietą.

Sveikiname sportininkes ir trenerę!

Informaciją pateikė Žyginta Launagaitė