Sidebar

Lapkričio 24 d. gražiai papuoštoje sporto salėje studentų iniciatyva ir Sveikatos ir sporto centro vadovybės pritarimu įvyko Vilniaus universiteto studentų štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo studentai ne tik iš mūsų, bet ir iš kitų Vilniaus miesto universitetų: LEU, MRU, VGTU, LKA. Į renginį susirinko virš 30-ties dalyvių, panorusių išsiaiškinti savo galimybes spaudžiant didžiausio svorio štangą ir galbūt pelnyti nugalėtojo vardą.

Trenerio Rimanto Cijūnėlio (antras iš kairės) auklėtiniai varžybose pasiekė išties aukštų rezultatų – visose svorio kategorijose tapo čempionais. SSC archyvo nuotr.

Vilniaus universiteto sportininkai šiose varžybose pasiekė įspūdingų rezultatų.

Svorio kategorijoje iki 70 kg I vietą iškovojo Žymantas Žandaras (MF), išspaudęs 115 kg štangą, II vietą laimėjo Robertas Kamsiukas (MIF) - 112,5 kg, III vietoje liko Ruslanas Sindikevičius (MIF) - 107,5 kg.

Svorio kategorijoje iki 80 kg nepralenkiamas buvo Lukas Šverčiauskas (SSC), išspaudęs net 135 kg svorio štangą, II vietą užėmė Albert Ginevič (MIF) - 110 kg.

Svorio kategorijoje iki 90 kg pirmas liko Gabrielius Rauckis (MF), išspaudęs 125 kg svorio štangą, antras liko Gediminas Chaževskis (FF) – 120 kg.

Svorio kategorijoje iki 100 kg I vietą laimėjo Kęstutis Daugėla (MIF), pasiekęs 155 kg rezultatą.

Įnirtinga kova vyko svorio kategorijoje virš 100 kg, kur tik trečiuoju bandymu išspaudęs 195 kg svorį pirmąją vietą užsitikrino Mindaugas Jaras (MIF), o antras liko Martynas Pakalnis (TF), išspaudęs 185 kg štangą.

Puikiai pasirodė ir varžybų svečiai VGTU, LEU, LKA ir MRU studentai. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo VGTU studentas Karolis Aleksandravičius, išspaudęs 212,5 kg svorio štangą. Prie studentų iniciatyvos organizuojant šias varžybas daug prisidėjo Sveikatos ir sporto centro lektorius, sunkumų kilnojimo rinktinės treneris Rimantas Cijūnėlis. Dėkojame organizatoriams!