Lapkričio 22 d. baigėsi šių mokslo metų Rektoriaus Taurės tarpfakultetinis futbolo turnyras. Kaip ir kiekvienais metais tai buvo vienos gausiausių varžybų: dalyvavo 14 fakultetų komandos. Pirmąją vietą kaip ir reikėjo tikėtis iškovojo Ekonomikos fakulteto komanda, kurios pagrindą sudaro universiteto rinktinės nariai. Rezultatu 9:0 nugalėta Fizikos fakulteto rinktinė liko antroje vietoje. Trečioji vieta atiteko Medicinos fakulteto futbolininkams, įveikusiems Tarptautinio verslo mokyklos studentus.

Rektoriaus Taurė už pergalę futbolo varžybose atiteko Ekonomikos fakulteto futbolininkams. SSC archyvo nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų čia ir čia

Visų komandų rikiuotė pagal užimtas vietas:

I - Ekonomikos f.

II - Fizikos f.

III - Medicinos f.

IV - Tarptautinio verslo m.

V - Istorijos f.

VI - Gamtos mokslų f.

VII - Komunikacijos f.

VIII - Matematikos ir informatikos f.

IX - Teisės f.

X - Filologijos f.

XI - Tarptautinių santykių ir politikos mokslų i.

XII - Filosofijos f.

XVI – Chemijos f., Užsienio kalbų inst.