Modestas Talačka (pirmas iš kairės) - Pasaulio svarsčių kilnojimo vicečempionats. SSC archyvo nuotr. Lapkričio 16-18 d. d. Milane (Italija) vyko pasaulio suaugusiųjų ir jaunimo svarsčių kilnojimo čempionatas. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo antrakursis Modestas Talačka (Filologijos f.). Studentas jaunimo grupėje iškovojo antros vietos apdovanojimą.

Tuo pačiu metu Talsi mieste (Latvija) vyko Tarptautinės svarsčių kilnojimo federacijos Pasaulio jaunimo čempionatas. Čia sėkmė lydėjo trečiakursį Ovidijų Tarutį (Teisės f.) - studentas pasipuošė sidabro medaliu, o pirmakursis Ignas Kurklietis (Matematikos ir informatikos f.) – bronziniu apdovanojimu.

Sveikiname studentus su tokiais aukštais pasiekimais!

Informaciją parengė Rimantas Cijūnėlis