Penktadienio vakarą vykusiose Rektoriaus Taurės merginų krepšinio finalinėse varžybose susitiko Medicinos ir Matematikos ir informatikos (MIF) fakultetų rinktinės. Pogrupyje jau tarpusavyje žaidusioms komandoms šis susitikimas buvo antrasis ir lemtingas. Finale įtikinamą pergalę rezultatu 48:69 (16:20; 9:9; 14:23; 9:17) išplėšė MIF merginos. Tačiau susitikimo metu medikės taip pat pademonstravo charakterį ir prieš ilgąją pertrauką švieslentėje degęs rezultatas buvo išties intriguojantis (25:29).

MIF ir MF finaliniame susitikime netrūko ir įtemptų momentų. V. Naujiko nuotr.

Daugiausiai taškų nugalėtojoms pelnė M. Kurpytė (24 taškai), V. Rakejevaitė (16 taškų), G. Karanauskaitė (14 taškų), V. Suško (6 taškai), S. Auzacalitaitė (5 taškai), M. Liutkutė ir A.Ryliškytė po 2 taškus, V. Kusaitė. Tuo tarpu būsimų medikių gretose nesulaikoma buvo J. Rauluševičiūtė, pelniusi 25 taškus, jai talkino A. Daunytė (11 taškų), D. Michniova (10 taškų), G. Spulginaitė (2 taškai), E. Remelytė, J. Bartusevičiūtė, K. Mendelienė, D. Gabartaitė.

Kovoje dėl trečiosios vietos tarp Ekonomikos fakulteto ir Tarptautinio verslo mokyklos (TVM) be didesnio vargo ekonomistėms pavyko antrus metus iš eilės iškovoti trečiąją vietą rezultatu 18:58 (2:10; 6:16; 2:17; 8:15). Prizininkių komandai G. Kuodytė pelnė 17 taškų, Ž. Žiukaitė (14 taškų), R. Amankavičiūtė (9 taškai), B. Ivanč (8 taškai), Ž. Gribulytė (6 taškai), J. Petkevičiūtė (4 taškai), G. Biniauskaitė. TVM rinktinei be savo lyderės I. Balčiūtės taškus rinkti sekėsi sunkiai: S. Klapatauskaitė (8 taškai), A. Šiurytė (6 taškai), A. Užkuraitytė (4 taškai), I. Zuzevičiūtė, A. Kaminskaitė, O. Gaidsurgytė, A. Marčiulevičiūtė, I. Pakšytė.

Daugiau varžybų nuotraukų čia

Varžybų rezultatai čia (ruošiama)

Informaciją parengė Miglė Kurpytė