Lapkričio 17 d. Kaune vyko Lietuvos studentų olimpinis festivalis, skirtas studentų dienai paminėti. Kaip ir kasmet bendravimo džiaugsmo vedini renginyje susitiko visų Lietuvos universitetų studentai. O Vilniaus universiteto studentai savo sugebėjimus demonstravo beveik visose programos rungtyse: „gimnastika visiems“, rankos lenkimas, svarsčio kėlimas, linksmoji estafetė, pasagos metimas, smiginis, šokinėjimas per šokdynę.

Universitetą Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje atstovavo svarsčių kilnotojai ir Rektoriaus Taurės aerobikos varžyboms besiruošiančios TVM studentės. SSC archyvo nuotr.

Daugiausiai žiūrovų sulaukė VU TVM studenčių, parengusių pasirodymą „gimnastika visiems“ varžyboms dalyvių pasirodymas. Merginų šešetas buvo apdovanotas sinchroniškiausios komandos taure.

Kaip visada džiugino ir svarsčių kilnotojų pasiekimai. Medicinos fakulteto doktorantas Giedrius Vaitukaitis pasipuošė sidabro medaliu, o to paties fakulteto magistrantas Dimitrij Kuznecov – bronziniu apdovanojimu.

Po visos dienos aktyvaus dalyvavimo įvairiose varžybose, pavargę, bet su gera nuotaika, naujomis pažintimis bei iškovotais apdovanojimais studentai sugrįžo namo.

Naujieną parengė Rimantas Cijūnėlis