VU studentas Mantas Janavičius (pirmas iš dešinės) - Europos šaškių čempionato prizininkas. SSC archyvo nuotrauka Spalio 20-27 dienomis Čenstachovoje (Lenkija) vyko Europos studentų šimtalangių šaškių čempionatas.

Jame trečiąją vietą užėmė VU Medicinos fakulteto 5 kurso studentas Mantas Janavičius.

Čempionu tapo Damian Reszka (Lenkija), o antrą vietą užėmė Antonas Kruglikovas (Ukraina).

Merginų tarpe čempione tapo Viktorija Belaja (Ukraina), antrą vietą užėmė Aneta Kinga Sobiegraj (Lenkija), o trečią - Ivona Stasiak (Lenkija).

Liana Žmuidzinavičiūtė