Šeštadienį Lietuvos studentų šachmatų čempionate mūsų universiteto studentai susigrąžino čempionų vardą, puse taško aplenkdami pajėgią Mykolo Riomerio universiteto (MRU) komandą. Trečioje vietoje liko Kauno technologijos universiteto rinktinė. Vilniaus universitetas šių varžybų nugalėtoju tapo jau dešimtą kartą.

Iš kairės: E. PIleckis, M. Narmontas. SSC archyvo nuotr.  Pirma iš dešinės D. Batkovskytė. SSC archyvo nuotr.

Varžybas organizavęs MRU sukūrė puikias sąlygas. Didelė erdvė, nauji elektroniniai laikrodžiai, kompetentinga teisėjų brigada bei aukšto lygio žaidėjai sukūrė įspūdingų varžybų reginį. Dėl geriausiųjų vardo varžėsi apie 40 studentų iš aštuonių aukštųjų mokyklų.

Vilniaus universiteto komandai atstovavo tarptautiniai meistrai: Emilis Pileckis (Fizikos f.), pasaulio jaunučių čempionas Matas Narmontas (Chemijos f.), Andrius Rimeikis (Matematikos ir informatikos f.), Dominyka Batkovskytė (Chemijos f.) bei Tomas Jankūnas (Matematikos ir informatikos f.).

Asmeniniuose susitikimuose M. Narmontas tapo čempionu, E. Pileckis liko antras, D. Batkovskytė užėmė trečiąją vietą.

Sveikiname visą komandą, puikiai kovojusią tiek asmeninėse, tiek komandinėse varžybose ir apgynusią čempionų titulą.