Spalio 19-20 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos dziudo čempionate, kuriame dalyvavo per 200 sportininkų, labai gerai pasirodė ir mūsų Alma Mater dziudo mėgėjai. Iš šešių dalyvavusių net keturi iškovojo medalius: du aukso ir du bronzos.

Įnirtingose bei permainingose dvikovose aukso medalius laimėjo Filosofijos fakulteto magistrantė, daugkartinė Lietuvos čempionatų bei kitų svarbių tarptautinių varžybų nugalėtoja ir prizininkė Rūta Aksionova (svorio kategorija iki 52 kg) ir Mykolas Lukoševičius (svorio kategorija iki 66 kg), Ekonomikos fakulteto pirmakursis, ne kartą tapęs įvairių amžiaus grupių, tame tarpe ir suaugusiųjų, nugalėtoju.

Rūta Aksionova Lietuvos čempione tapo įveikusi ne vieną pajėgią priešininkę. SSC archyvo nuotr.

Trečią vietą iškovojo ir bronzos medaliu pasidabino talentingas dziudo ir sambo imtynininkas (svorio kategorija virš 100 kg), ilgametis bei pagrindinis universiteto rinktinės narys, daugkartinis Lietuvos čempionatų, Lietuvos studentų pirmenybių nugalėtojas ir prizininkas, Matematikos ir informatikos fakulteto doktorantas Kliment Olechnovič. Antrasis bronzos prizininkas - rinktinės naujokas Komunikacijos fakulteto pirmakursis Eimantas Tukačiauskas (svorio kategorija iki 66 kg).

Šios varžybos tapo antruoju naujų mokslo metų startu mūsų sportininkams ir parodė, kad Vilniaus universiteto imtynininkai yra gerai pasirengę kovoti ir dėl aukštesnio rango varžybų titulų.

Spalio 27 d. vėl bus sutelktos pačios stipriausios sambistų pajėgos dalyvavimui viename iš prestižiškiausių studentų sporto renginių – Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo čempionate. Sėkmės dalyviams!