Šeštadienį, spalio 13 d. Klaipėdoje vyko XII-oji "Gintarinės jūrmylės" kroso varžybos, sukvietusios per 800 dalyvių.

Shutterstock nuotr.Jūrmylės bėgimo varžybose išreiškė norą dalyvauti ir keturios Vilniaus universiteto studentės: Rasa Batulevičiūtė (Medicinos f.),  Kristina Zajančovska (Komunikacijos f.), Rūta Juškevičiūtė, Vera Djakova (Matematikos ir informatikos f.) ir Aurelija Staniūtė (Gamtos mokslų f.).

Vieną jūrmylę (1800 m) greičiausiai iš mūsų studenčių nubėgo R. Batulevičiūtė, ji pasiekusi 7.26 min. rezultatą užėmė III vietą. K. Zajančkovska liko 10 vietoje, R. Juškevičiūtė - 11-oje.

Trijų jūrmylių (5600 m) bėgimo rungtyje V. Djakova finišavo 13-ta, o A. Staniūtė liko 18-oje vietoje.