Spalio 7 d. žymaus imtynininko Algirdo Žulono imtynių klube „Pelėda“ vyko 2012 metų Vilniaus miesto dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo per 70 sportininkų iš įvairių miesto sporto klubų bei aukštųjų mokyklų.

Šiame gražiame stipruolių sporto renginyje sėkmingai rungtyniavo ir skaitlingas mūsų Alma Mater stipruolių būrys. Sportininkai pelnė net septynis įvairios prabos medalius: du aukso, du sidabro ir tris bronzos.

Universiteto dziudo imtynininkai pirmajame šių mokslo metų starte iškovojo septynis medalius. SSC archyvo nuotr.

Aukso medalius iškovojo mūsų universiteto sambo ir dziudo rinktinių lyderiai: Rūta Aksionova (Filosofijos f.) ir Kliment Oleknovič (Matematikos ir informatikos f.), sidabro: Justė Sadauskaitė (Filologijos f.) ir Mykolas Lukoševičius (Ekonomikos f.), bronzos: Mantas Česiulis (Teisės f.), Tomas Račkauskas (Matematikos ir informatikos f.), Edvinas Tukačiauskas (Komunikacijos f.).

Labai džiugu, kad į mūsų imtynininkų gretas įsijungė du labai talentingi pirmakursiai, Lietuvos čempionai bei kitų svarbių varžybų nugalėtojai ir prizininkai: alytiškis M. Lukoševičius ir vilnietis Edvinas Tukačiauskas, kurie neabejotinai sustiprins mūsų imtynių komandas ir garsins universiteto vardą įvairaus rango varžybose.

Šios varžybos mūsų sportininkams buvo pirmas šiais mokslo metais jėgų išbandymas bei pasiruošimas rengiantis Lietuvos dziudo ir Lietuvos studentų sambo čempionatams.

Remigijus Naužemys