Sidebar

Spalio 6 - 7d. Siemens arenoje vyko XIV-asis Lietuvos suaugusiųjų svarsčių kilnojimo čempionatas ir tarptautinis sporto festivalis, kuriame savo jėgas demonstravo stipriausi Lietuvos svarsčių kilnotojai ir užsienio svečiai. Renginyje dalyvavo ir gausi Vilniaus universiteto svarsčių kilnojimo komanda. Mūsų sportininkams išties sekėsi: iškovotos dvi komandinės II vietos taurės.

Lietuvos čempionato varžybos vyko vyrų dvikovės (vieno svarsčio rovimo ir dviejų svarsčių stūmimo), moterų svarsčio rovimo, vyrų ilgo ciklo (10 min. trukmės svarsčio stūmimas nepadedant ant pakylos) bei estafetės (dviejų 32 kg svarsčių stūmimas 3 min.) rungtyse.

Treneris R. Cijūnėlis didžiuojasi sportininkų iškovotomis II vietos taurėmis. SSC archyvo nuotr.

Komandinėje įskaitoje I-ąją vietą iškovojo Pakruojo miesto komanda (168 taškai). II-ojoje vietoje liko praeitų metų čempionai – Vilniaus universiteto svarsčių kilnotojai (148 taškai), III-ieji - Jonavos miesto atstovai (76 taškai). Iš viso dalyvavo 9 komandos.

Asmeninėje įskaitoje Lietuvos čempionais tapo: Giedrius Vaitukaitis (Medicinos f.), Modestas Talačka (Filologijos f.), Ovidijus Tarutis (Teisės f.) ir Mindaugas Jaras (Matematikos ir informatikos f.). Sidabro medalius pelnė: Sandra Rupeikaitė, Dovydas Rokas (Ekonomikos f.), Dmitrij Kuznecov (Medicinos f.), Ignas Kurklietis (Matematikos ir informatikos f.), Julius Kasiliauskis. Bronzos medaliais apdovanoti: D. Rokas, M. Talačka, I. Kurklietis, Justas Vežys (absolventas).

Estafetės rungtyje sidabro medaliais džiaugėsi G. Vaitukaitis, M. Klimavičius (Medicinos f.), O. Tarutis, J. Vežys, J. Kasiliauskis.

Puikiai kovojo ir reikalingus komandai taškus pelnė ir kiti komandos nariai: Marius Kazlauskas (Matematikos ir informatikos f.), Ramūnas Večerskis (Fizikos f.), Paulius Šalna (Ekonomikos f.).

Studentai šiais mokslo metais savo jėgas sugrįžę po vasaros atostogų išbandė pirmosiose svarbiose varžybose. Nors komanda Lietuvos čempione ir netapo, treneris Rimantas Cijūnėlis studentų pasiektais rezultatais liko labai patenkintas. Sveikiname sportininkus ir trenerį!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos