Rugsėjo 26 d. universiteto stadione nuotaikingai prasidėjo dar vienas tarpfakultetinių varžybų sezonas. Pirmosios varžybos kaip ir kiekvienais metais - studentų krosas, kuriose dalyvavo beveik 100 studentų, pasiryžusių garbingai atstovauti savo fakultetus. Į varžybų programą įvesta ir VU mylios (1579 m) bėgimo rungtis.

Dalyviai varžėsi 800 m merginoms ir 1600 m vaikinams įskaitinėse bėgimo rungtyse. Tarp merginų čempione tapo pirmakursė Rasa Batulevičiūtė (2.49,96), antrą vietą užėmė Lina Batulevičiūtė – abi sesės studijuoja Medicinos fakultete. Trečiąją vietą laimėjo Neringa Norkutė iš Chemijos fakulteto.

Kroso varžybose tarp dalyvių ir universiteto rinktinių nariai, ir pirmą kartą varžybose dalyvaujantys studentai. V. Naujiko nuotr.

Vaikinų grupėje geriausiu rezultatu (5.54,7) atbėgo ir nugalėtoju tapo Edgar Žigis iš Matematikos ir informatikos fakulteto. Kasparas Šaikus (Ekonomikos f.) užėmė antrą vietą ir trečias liko Mantas Martinkus (Fizikos f.).

Galutinėje fakultetų rikiuotėje, suskaičiavus individualius studentų startus atskirose rungtyse, dvyliktus metus iš eilės nugalėjo Matematikos ir informatikos fakulteto komanda. Ekonomikos ir Fizikos fakultetai liko atitinkamai antroje ir trečioje vietose.

Po įskaitinių rungčių varžybų pabaigoje studentai bėgo VU mylią. Universiteto rekordą tarp vaikinų pasiekė K. Šaikus, rezultatas 5.10,30. Antrą vietą užėmė Leonas Mockūnas (Matematikos ir informatikos f.), trečiąją - Paulius Kruopius (Istorijos f.).

Merginų tarpe universiteto rekordininke tapo Gintarė Sorakaitė (Ekonomikos f.), rezultatas 6.03,58. Antroji vieta atiteko N. Norkutei, trečioji - Rūtai Marijai Trimonytei (Gamtos mokslų f.).