2012/13-uosius mokslo metus pradedame pasiruošę norinčių sportuoti studentų ir kitų universiteto bendruomenės narių antplūdžiui. Tad laukiame visų, besirūpinančių savo sveikata!

VU SSC baneris 2012Studentai, jus kviečiame rinktis bendrosios kūno kultūros pratybas (yra grupė ir silpnesnės sveikatos studentams), sporto šakų užsiėmimus (lengvoji atletika, krepšinis, sunkumų kilnojimas, sveikatingumo aerobika, pilates, stalo tenisas, dziudo, sambo, futbolas, tinklinis) ar savarankiškas treniruotes (treniruoklių salės merginoms ir vaikinams, futbolo aikštelė, teniso kortai, bėgimo takai, salės futbolui, krepšiniui, tinkliniui bei kitokioms veikloms, stalo teniso erdvė).

Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo pabaigoje pradėsime tarpfakultetinių Rektoriaus taurės varžybų sezoną, prasidėsiantį kroso varžybomis. Tad norinčių išbandyti savo jėgas bėgimo takelyje laukiame rugsėjo 26 d. stadione. O po šių varžybų ištisus mokslo metus galėsite startuoti moterų ir vyrų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos, keliautojų sporto varžybose.

Labai laukiame ir studijuojančių didelio meistriškumo sportininkų, norinčių toliau sportuoti bei ginti universiteto garbę Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatuose ir kitose įvairaus lygio varžybose.

Nuo rudens planuojame tęsti ir pavasarį pradėtas sporto veiklas universiteto darbuotojams bei pasiūlyti naujų užsiėmimų, kviesti lankytis sporto salėse, dalyvauti kitose SSC siūlomose sporto iniciatyvose.

Apie veiklas studentams čia

Apie veiklas darbuotojams ir visiems kitiems čia

Iki susitikimo! - SSC administracija