Paimta iš www.popular-pics.cc.ccRugpjūtį pasibaigusiose Londono Olimpinėse Žaidynėse Lietuvą atstovavo trys Vilniaus universiteto lengvaatlečiai:

Airinė Palšytė (Komunikacijos f.) – studentė dalyvavo šuolio į aukštį rungtyje. Geriausias iki šiol studentės pasiektas rezultatas – 1,96 m, tačiau Žaidynėse po kvalifikacinių varžybų su 1,93 m rezultatu patekusi į finalą Airinė įveikė tik į 1,89 m aukštį pakeltą kartelę ir liko 11-oje vietoje.

Brigita Virbalytė-Dimšienė (Komunikacijos f. studentė) – 20 km sportinio ėjimo atstovė Žaidynėse finišavo 26-a (iš viso dalyvių: 61), atstumą įveikusi per pusantros valandos (1:31:58).

Marius Žiūkas (Ekonomikos f. absolventas) šalį atstovavo taip pat 20 km sportinio ėjimo rungtyje ir iškovojo 40-ąją vietą (1:24:45) iš 56 dalyvių.

Sveikiname sportininkus su pasiektais rezultatais ir linkime sėkmingų startų tolimesnėse sezono varžybose.