Liepos 22 d. Lietuvos rinktinės pergale baigėsi Europos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio čempionatas, vykęs Slovėnijoje. Mūsų šalies krepšininkai rezultatu 50:49 nugalėjo Prancūzijos rinktinės žaidėjus ir tapo stipriausia savo amžiaus komanda.

Nacionalinės rinktinės sudėtyje žaidė ir Vilniaus universiteto vyrų krepšinio rinktinės narys, Tarptautinio verslo mokyklos studentas Arnas Butkevičius.

Pernai šalies rinktinės sudėtyje sportininkas tapo Pasaulio vyrų krepšinio čempionato U-19 nugalėtoju. Sveikiname studentą!

Nuotrauka paimta iš basketnews.lt